Strona główna > Wydarzenia > Wydarzenie

TTM 2014 TTM 2014

27.03.2014

Targi Techniki Motoryzacyjnej TTM 2014

tl_files/diesel/zdjecia/ttm2014/eragonlogo.png

ZALETY NOWEGO SYSTEMU “ERAGON”,  DO BADANIA WTRYSKIWACZY I POMP WTRYSKOWYCH TYPU COMMON-RAIL W PORÓWNANIU DO OBECNEGO OPARTEGO NA SYMULATORACH SERII „CRI…”Charakterystyka systemu  ‘ERAGON’:

 1. Możliwość testowania wtryskiwaczy w warunkach ponad 2200 bar, zgodnie z wymogami pomp i wtryskiwaczy najnowszej generacji.
 2. Dokładniejsza kontrola ciśnienia docelowego i prędkości obrotowej, dzięki nowej funkcji automatycznej "PDI".
 3. Większa pojemność oleju probierczego w szynie (Rail) daje możliwość badania wtryskiwaczy, takich jak  L’Orange, MTU, Scania, Cummins, Caterpillar/Perkins, itp.
 4. Nowy system mocowania testowanych wtryskiwaczy, z możliwością regulacji pozycji i przeciwciśnienia u podstawy wtryskiwacza, podobnie jak w przypadku mocowania w silniku.
 5. Smart-driver - system inteligentnego sterownika, umożliwiający testowanie każdego pojedynczego typu wtryskiwacza przy takim samym profilu prądowym jak w pojeździe. Dostępny również dla nowych wtryskiwaczy, które pojawią się na rynku w niedalekiej przyszłości.
 6. Możliwość testowania wtryskiwaczy dwu cewkowych firmy Bosch najnowszej generacji CR4.2.
 7. Nowy, czytelny interfejs graficzny, z obsługą wielu języków. Raporty PDF z możliwością wydruku.
 8. W połączeniu z “Totemem” ciągłym pomiarem dawki, pozwala na pracę w pełni zautomatyzowaną, bez udziału operatora, aż do etapu raportu końcowego.tl_files/diesel/zdjecia/ttm2014/eragonset.jpg
 9. Możliwość sprawdzenia dokładnego punktu zamknięcia rozpylacza przed następnym wtryskiem we wtryskiwaczach typu Multijet.
 10. Nadawanie kodów po naprawie do wtryskiwaczy Delphi C3I,  Denso 30-znakowe oraz Bosch Piezo.

  Uwaga: nasz projekt ma w zamierzeniu objąć również możliwość testowania wtryskiwacza Piezo Denso, który ma pojawić się na rynku w 2014r., dlatego też trzymamy projekt w zawieszeniu, czekając na niezbędne informacje dotyczące obsługi tego nowego wtryskiwacza.

 11. Odczyt czasu reakcji dla każdego typu wtryskiwacza.
 12. Zmienna częstotliwość impulsów umożliwia testowanie wtryskiwaczy pojedynczo, unikając ich przegrzania.
 13. Możliwość sprawdzania pomp stopniowych, takich jak: Denso HP0 oraz Caterpillar/Perkins.

 

Wróć

Nasi partnerzy