Strona główna > Wydarzenia > Wydarzenie

SIA'2013 Motor Show SIA'2013 Motor Show

29.05.2013

Targi motoryzacyjne w Kijowie

stand F1-3

SIA Motor Show jest stabilnym liderem imprez wystawienniczych na Ukrainie z najliczniejszą liczbą wystawców, corocznie, w zajmujących największe powierzchnie wystawowe i zwrócenie uwagi na największą liczbę zwiedzających wśród krajowych wystawach nie tylko w motoryzacji, ale z innego profilu.

Kijowskie Międzynarodowe Targi Motoryzacyjne SIA'2013 uzyskały akredytację głównego Stowarzyszenia Wspólnoty motoryzacyjnej na świecie - Międzynarodowa Organizacja Producentów Pojazdów Samochodowych (OICA). Takie wysokie poparcie zajmuje Kijów Motor Show wśród najważniejszych pokazów motoryzacyjnych naszego globu. Obsługiwane przez Gabinet Ministrów Ukrainy SIA'2013 Motor Show odbywa się pod patronatem Prezydenta Ukrainy.

http://www.sia-motorshow.com.ua/eng/ - link do strony organizatora imprezy targowej

Kolejna impreza targowa zapisała się na kartach historii naszej firmy, nadszedł czas na małe podsumowanie...

Tradycyjnie pierwszy dzień targów (29.05.2013) zarezerwowany był dla akredytowanych dziennikarzy i specjalistów z branży motoryzacyjnej, po uprzednio dokonanej rejestracji on-line. Dziennikarze z czołówki Ukraińskich mediów prasowych oraz internetowych, a także z Rosji, Francji i USA.

W trakcie trwania targów producenci i przedstawicielstwa handlowe prezentowały swoje nowości z różnych dziedzin motoryzacyjnej techniki, Polskę reprezentowało niespełna 20 firm. Organizatorzy imprezy dla odwiedzających przygotowali szereg konkursów i pokazów kaskaderów na motocyklach oraz driftu specjalnie przygotowanymi samochodami.

Firma Diesel Centrum-Polska podobnie jak podczas ubiegłorocznych targów Motor Show 2012 w Poznaniu kontynuowała promocję specjalistycznego oprzyrządowania tzw. III stopnia do naprawy i diagnostyki wtryskiwaczy Common-Rail o nazwie Tricky Tec włoskiej firmy Nova Ditex.
Goście odwiedzający nasze stanowisko mogli czynnie uczestniczyć w naprawie i stopniowej regulacji elektromagnetycznych wtryskiwaczy CR produkcji Bosch.

Wróć

Nasi partnerzy