Strona główna > Wydarzenia > Wydarzenie

Firma Roku 2015 Firma Roku 2015

02.02.2016

Firma Roku 2015 - Ogólnopolski Plebiscyt

ORZEŁ POLSKIEJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI jest nagrodą rangi krajowej, którą zdobywają najlepsze firmy w swoich branżach, mającą na celu docenić oraz wyróżnić firmy, które mogą być inspiracją i wzorem dla innych. Dlatego też  firmie został przyznany tytuł  FIRMA ROKU 2015, który jest przyznawany przedsiębiorstwom, które poprzez nowoczesne i innowacyjne produkty, usługi oraz zarządzanie wyróżniają się na tle konkurencji, a także działają w oparciu o najwyższe standardy organizacji pracy oraz przy pełnym poszanowaniu norm etyki biznesowej.

W 2015 r. kapituła plebiscytu ORZEŁ POLSKIEJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI zaprosiła naszą firmę do wzięcia udziału w konkursie, gdzie jednym z patronów jest  Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości. Zdając sobie sprawę z wagi startu w takim konkursie zaprezentowaliśmy innowacyjne urządzenia, które mamy w swojej ofercie. Są to:

1.      URZĄDZENIE TRICKYTEC DO III–STOPNIA NAPRAWY WTRYSKIWACZY COMMON RAIL.  Urządzenie umożliwia wykonanie następujących pomiarów:

  •          Pomiar skoku igły w rozpylaczu
  •          Sprawdzenie nacisku sprężyny rozpylacza
  •          Pomiar skoku kulki
  •          Pomiar szczeliny powietrzno-resztkowej AIRGAP.
  •          Pomiar OVER LIFT
  •          Pomiary parametrów elektrycznych wtryskiwacza za pomocą sterownika TURAN VBI.

2.    ZESTAW SPARTAN DO DIAGNOSTYKI SYSTEMÓW WTRYSKU TYPU PLD, UIS, PDE, HPI, EUI.

3.      TOTEM - ELEKTRONICZNY SYSTEM DO CIĄGŁEGO POMIARU DAWKI NIEZBĘDNY DO DIAGNOSTYKI I KODOWANIA SYSTEMÓW COMMON RAIL.

4.      MICROTOTEM - ELEKTRONICZNY SYSTEM DO CIĄGŁEGO POMIARU DAWKI NIEZBĘDNY DO DIAGNOSTYKI SYSTEMÓW WTRYSKU TYPU PLD, UIS, PDE, HPI, EUI.

5.      ERAGON WRAZ ZE STOŁEM EDX-611D – NOWOCZESNA PLATFORMA DIAGNOSTYCZNO-KONTROLNA DLA SYSTEMÓW COMMON RAIL.

Przedstawiliśmy system ERAGON z funkcją diagnostyki i kodowania wtryskiwaczy Piezo Bosch i Siemens, który będzie miał swoją premierę na Poznańskich Targach Techniki Motoryzacyjnej w 2016 roku.

O tym kolejnym wyzwaniu poinformujemy w najbliższym czasie.

Wróć

Nasi partnerzy