Strona główna > Wydarzenia > Wydarzenie

DIESEL CENTRUM POLSKA (DCP) pokaże swoje nowości na Targach Techniki Motoryzacyjnej (TTM) w Poznaniu. DIESEL CENTRUM POLSKA (DCP) pokaże swoje nowości na Targach Techniki Motoryzacyjnej (TTM) w Poznaniu.

12.04.2012

W dniach 12 do 15 kwietnia w Poznaniu odbędą się kolejne już Targi Techniki Motoryzacyjnej (TTM). Swoją ofertę zaprezentują tam liderzy z branży motoryzacyjnej. Wśród nich nie może również zabraknąć firmy DIESEL CENTRUM POLSKA (DCP), która zaprezentuje swoje nowości.

W tym roku na uczestników i wystawców czeka nowa, udoskonalona formuła targów. Będą się one bowiem składały z dwóch, niezależnych imprez : TTM oraz Motor Show. Pierwsza z nich da możliwość zaprezentowania się profesjonalistom z branży. Z kolei druga to największa obecnie motoryzacyjna impreza w kraju, na której zobaczyć można będzie niemal wszystkie modele samochodów oferowanych w salonach dealerskich. Po raz pierwszy zaprezentowane zostaną również modele, które są jeszcze niedostępne w sprzedaży.

DCP również przygotowało dla uczestników imprezy niespodziankę. Firma po raz pierwszy pokaże bowiem urządzenie o nazwie TRICKYTEC. Umożliwia ono wykonanie prawie każdej naprawy lub regulacji wtryskiwaczy Common Rail, wymianę wszystkich części wtryskiwacza, pomiar parametrów działania i stopniowy montaż wtryskiwacza. Można dzięki niemu dokonać pomiaru igły w rozpylaczu i skoku zwory, zmierzyć szczelność elektryczną a także sprawdzić nacisk sprężyny rozpylacza i skok kulki. Jest to zatem nie lada gratka dla fanów techniki motoryzacyjnej. To oraz znacznie więcej zobaczyć będzie można w pawilonie numer 7, na stoisku 25.

Wróć

Nasi partnerzy